Your cart is currently empty!
C en C++ makkelijk te bewerken met Gnat Programming Studio 5.0
Adacore heeft zijn Gnat Programming Studio-ontwikkelomgeving (GPS) opgetrokken naar versie 5.0. De release verbetert de ondersteuning voor C en C++, het bewerken van broncode, en de integratie met de Gnatstack-tool voor het bepalen van de maximale stack-vereisten voor een programma.
De GPS-IDE is geschreven in Ada met de GTKAda-toolkit. De omgeving ondersteunt Ada, C en C++, en projecten die deze talen combineren. Het pakket biedt broncodenavigatie en -analyse en kan informatie generen zoals call graphs, afhankelijkheden en complexiteitmetrieken en de IDE interfacet met versiebeheerssystemen. De omgeving kan ook via scripting worden aangepast.
Versie 5.0 verbetert de broncodenavigatie van C en C++, inclusief gerefereerde bronbestanden, dankzij een nieuwe kruisverwijzing-engine. Voor alle talen zijn de indentatie en outline-weergaves, syntax highlighting, code completion en automatische compilatie verbeterd. Verder worden compilatieberichten en zoekopdrachten voortaan weergegeven in de zijlijn. Daarnaast heeft Adacore het makkelijker gemaakt om de juiste toolketen te selecteren en voert het projecttemplates in.