Achtergrond

Embedded moet drempelvrees voor unittesten overwinnen

Aalzen Cruiming is R&D-engineer bij Neopost Technologies. Rix Groenboom is senior testconsultant bij de Nederlandse tak van Parasoft, een Amerikaanse ontwikkelaar van automatische-testprogrammatuur. Paul Jansen is directeur van de Eindhovense specialist in softwarekwaliteit Tiobe Software.

Reading time: 7 minutes

Unittesten is een opkomende techniek in de moderne softwareontwikkeling. Toch wordt het nog niet zo veel toegepast als de hype zou doen vermoeden. Dit artikel gaat in op de praktische obstakels voor het invoeren ervan en geeft een aantal handvatten hoe het tot een succes te maken. Tot besluit een praktijkvoorbeeld over de succesvolle introductie van unittesten bij Neopost en de ervaringen die de Friezen daarbij hebben opgedaan.

This article is exclusively available to premium members of Bits&Chips. Already a premium member? Please log in. Not yet a premium member? Become one for just €20 for the first year and enjoy all the benefits.

Login

Related content