Synopsys heeft zijn Haps-platforms voor snelle prototyping van Asics een snelheidsboost gegeven door ze uit te rusten met een Virtx 6-FPGA. Systemen uit deze Haps-60-serie draaien bijna dertig procent sneller en kunnen bijna realtime hardware/software-coverificatie uitvoeren, waardoor al vroeg in het ontwerpproces kan worden begonnen met integratie op systeemniveau.
De Haps-60-devices halen kloksnelheden tot 200 MHz en ondersteunen applicaties die realtime interfaces vereisen, zoals video of GSM-data. Softwareontwikkelaars kunnen code schrijven, uitvoeren en debuggen in een bijna realtime systeem, zonder dat het silicium beschikbaar is. Bovendien beschikt Haps-60 over een grote capaciteit, waardoor ook grote systeemchips te simuleren zijn. Een enkel Haps-bord kan kan tot 18 miljoen Asic-gates ondersteunen. Desgewenst zijn meerdere bordjes aan elkaar te knopen.
Haps-60 komt met een flinke bibliotheek van getest IP, waaronder HDMI, PCI Express en USB 3.0. Ook biedt het platform geavanceerde verificatiefunctionaliteiten.