Personen en bedrijven

Egbert-Jan Sol bijzonder hoogleraar researchstrategie en -management

Reading time: 1 minute

De Radboud Universiteit Nijmegen heeft Egbert-Jan Sol benoemd tot bijzonder hoogleraar researchstrategie en -management. In deze hoedanigheid gaat hij het gelijknamige keuzevak geven binnen de masteropleidingen van de faculteit Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica. Daarnaast neemt hij de begeleiding op zich van onderzoekers en promovendi op zijn expertisegebied. De bijzondere leeropdracht start op 1 februari en heeft een looptijd van drie jaar.

Sol studeerde werktuigbouwkunde aan de TU Eindhoven en promoveerde in 1983 aan diezelfde universiteit. Hij werkte bij Hoogovens Automation Systems, Philips Eindhoven, Atos Origin en Ericsson, waar hij verschillende managementfuncties had. Van 2005 tot 2010 was hij kennisdirecteur bij TNO in Eindhoven. Momenteel is hij daar directeur van het innovatiegebied Hightech Systemen en Materialen. Deze functie blijft hij bekleden naast zijn bijzondere hoogleraarschap.

This article is exclusively available to premium members of Bits&Chips. Already a premium member? Please log in. Not yet a premium member? Become one for just €20 for the first year and enjoy all the benefits.

Login

Related content