Achtergrond

Elf hightechstarters in snelkookpan

Kim Grimpe van Grimpe Communicatie verzorgt de publiciteit voor Startupbootcamp Hightechxl.

Reading time: 5 minutes

Nieke Roos

Onlangs maakte Startupbootcamp Hightechxl bekend welke beginnende bedrijven mogen deelnemen aan de nieuwe ronde van het acceleratorprogramma. Een overzicht van de elf geselecteerde start-ups die in een paar maanden tijd hun onderneming een versnelde start kunnen geven met hulp van mentoren uit allerlei vakgebieden.

Het programma Startupbootcamp Hightechxl geeft hightechstart-ups van over de hele wereld de kans in drie maanden tijd hun bedrijf door te ontwikkelen. Ze komen terecht in een ecosysteem met Philips en NXP als partners, mentoren uit de top van het bedrijfsleven en de academische wereld, en toegang tot markten in Europa, China en India. Oprichters zijn Dutch Expansion Capital, EY (voorheen Ernst & Young) en High Tech Campus Eindhoven, tevens vestigingslocatie voor de starters.

This article is exclusively available to premium members of Bits&Chips. Already a premium member? Please log in. Not yet a premium member? Become one for just €20 for the first year and enjoy all the benefits.

Login

Related content