Profiel

Elincom schakelt op in België

Reading time: 5 minutes

Bits&Chips praat met de twee directeuren van Elincom over hun positie als distributeur van passieve componenten en de ontwikkelingen in de elektronicamarkt.

Danny Langbroek en Hans Zijlstra vormen sinds 2005 de drijvende kracht achter Elincom. Langbroek is de bedachtzame helft van het duo, Zijlstra de spraakwaterval. Hij laat geen kans onbenut om met een gevatte of plagerige opmerking te komen.

Wie Zijlstra kent, weet dat hij ook vaak met een onverwachte kijk op de zaken komt. Dit keer deelt hij een aardige observatie over onze zuiderburen. ‘Het is makkelijker dan ooit om in België aan de slag te gaan’, stelt hij. Dat is toch een ander geluid dan de gebruikelijke klaagzang die Nederlanders laten horen als ze het Vlaamse zakelijke territorium trachten te betreden. Altijd vertellen ze je dat het moeilijk is om in België iets aan de man te brengen. Dat ze daar anders in elkaar steken. Dat de cultuur anders is. Zijlstra: ‘Een aantal jaren geleden was het inderdaad onmogelijk om er zaken te doen, maar de Belgen staan tegenwoordig meer open voor Nederlanders. In het algemeen.’

This article is exclusively available to premium members of Bits&Chips. Already a premium member? Please log in. Not yet a premium member? Become one for just €20 for the first year and enjoy all the benefits.

Login

Related content