Kort nieuws

PBC blijft bij Philips

Maud Geerbex
Reading time: 1 minute

De verkoop van Philips Business Communications (PBC) aan het Amerikaanse Gores Technology is vorig jaar definitief afgeketst. Dat meldt het Eindhovens Dagblad. . De internettechnologie van PBC blijft daardoor onderdeel van moederbedrijf Philips. De geplande verkoop van PBC was onderdeel van een grote uitverkoop, waarbij 27 niet-kernactiviteiten zouden worden afgestoten.

PBC richt zich op toepassingen voor bedrijfstelecom waarbij draadloos en IP-technologie een grote rol spelen. Het ontwikkelt hardware en embedded software voor eigen iS3000-serie telecom-, internet- en datacom- bedrijfscentrales en voor OEM-klanten.

De bediening en instelling van dit soort apparatuur gaat inmiddels volledig op afstand of via internetkoppelingen. De iS3000-serie is een platform voor PBX-telecomcentrales (private branche exchange), dat modulair is opgezet en een hele reeks van kleine tot omvangrijke apparaten bevat met een gemeenschappelijke hardware- en softwarearchitectuur. De systemen kunnen in de hele wereld worden toegepast omdat verschillende signaleringen en protocolvarianten flexibel in software en hardware zijn aan te passen.

This article is exclusively available to premium members of Bits&Chips. Already a premium member? Please log in. Not yet a premium member? Become one for just €20 for the first year and enjoy all the benefits.

Login

Related content