Kort nieuws

TNO’er decaan bij Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek in Delft

Pieter Edelman
Reading time: 1 minute

De faculteit Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek (LR) heeft vanaf 1 juni weer een decaan: TNO’er Henri Werij, die momenteel Director of Space and Scientific Instrumentation is bij het onderzoeksinstituut. Werij volgt Hester Bijl op, die november vorig jaar overstapte naar de Universiteit Leiden om daar als vice-rector aan de slag te gaan.

Werij studeerde experimentele natuurkunde aan de Universiteit Leiden, waar hij in 1988 cum laude promoveerde in de atoomfysica. Vervolgens werkte hij als onderzoeker bij het Joint Institute for Laboratory Astrophysics in het Anerikaanse Boulder en bij de Universiteit van Amsterdam. In 1993 ging hij als wetenschapper aan de slag bij TNO. Sindsdien heeft hij er diverse managementfuncties bekleed. Hij is verder betrokken bij Arcnl en Differ, en was bij de LR-faculteit onder meer lid van de adviesraad.

This article is exclusively available to premium members of Bits&Chips. Already a premium member? Please log in. Not yet a premium member? Become one for just €20 for the first year and enjoy all the benefits.

Login

Related content