Nieuws

Brusselse 3D-camera in Chinese spelcomputer

Reading time: 4 minutes

Vanaf de tweede helft van dit jaar kunnen Chinezen gamen op hun eigen versie van de XBox met Kinect. Dan introduceert Lenovo-dochter Eedoo zijn Isec-console. Met 3D-dieptecameratechnologie uit Brussel.

Het Chinese Eedoo heeft de 3D-dieptecamera van het Brusselse Softkinetic gekozen voor zijn nieuwe Isec-spelcomputer. Softkinetic is de samensmelting van drie bedrijven uit de Belgische hoofdstad en hun technologieën: Optrima met zijn 3D-camera, Softkinetic met zijn middleware voor gebaarbesturing en Softkinetic Studios met zijn bijbehorende applicaties en games. Onder één paraplu werken zij nu samen aan geïntegreerde oplossingen voor 3D-toepassingen in consumentenelektronica, zoals de spelconsole van Eedoo.

This article is exclusively available to premium members of Bits&Chips. Already a premium member? Please log in. Not yet a premium member? Become one for just €20 for the first year and enjoy all the benefits.

Login

Related content