Kort nieuws

Breekijzer voor Barco in kleine Chinese bioscoop

Pieter Edelman
Reading time: 1 minute

Barco heeft een belangrijke deal beklonken in China. Via een joint venture met China Film Equipment – dat gelieerd is aan de overheid – wil het de komende jaren digitale filmprojectoren gaan leveren voor kleine bioscopen. In de markt voor grote zalen heeft Barco in China al een marktaandeel van 65 procent. Voor kleine zalen legt de filmindustrie echter minder zware eisen aan de digitale projectoren, zodat de markt daarvoor anders in elkaar steekt, met goedkopere projectoren en andere spelers.

Barco krijgt een aandeel van 58 procent in de joint venture. De projectoren zullen worden ontwikkeld en gefabriceerd door Barco‘s vestigingen in Beijing en worden verkocht onder de Barco-merknaam.

This article is exclusively available to premium members of Bits&Chips. Already a premium member? Please log in. Not yet a premium member? Become one for just €20 for the first year and enjoy all the benefits.

Login

Related content