Kort nieuws

Samsung in vaarwater Option

Alexander Pil
Reading time: 1 minute

Samsung Electronics heeft een contract getekend met het Scandinavische Teliasonera voor de levering van USB-modems. De stickjes werken met de draadloze 4G-technologie Long Term Evolution (LTE) en bevatten Samsungs modemchip Kalmia, die bandbreedtes van 2,6 GHz ondersteunt. Teliasonera gaat de systeempjes gebruiken voor zijn mobiele-breedbanddiensten in Noorwegen en Zweden.

Met de deal betreedt Samsung de markt voor USB-modems, een terrein waar ook het Leuvense Option een belangrijk deel van zijn business haalt. Het is een industrie waar de concurrentiestrijd hevig is. Een nieuwe speler met diepe zakken zoals Samsung voert de druk op de prijzen en marges nog verder op. Dat is slecht nieuws voor Option, dat toch al moeilijke tijden doormaakt. Het bedrijf wilde nog niet op het bericht reageren.

This article is exclusively available to premium members of Bits&Chips. Already a premium member? Please log in. Not yet a premium member? Become one for just €20 for the first year and enjoy all the benefits.

Login

Related content